Address:
Jabatan Akauntan Negara Malaysia
Bahagian Khidmat Perunding
Aras 5, Kompleks Kementerian Kewangan
No.1, Persiaran Perdana
Presint 2
62594 Putrajaya

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Phone: 603-88869500

Fax: 603-88869759

http://www.anm.gov.my

Hantarkan emel kepada kami. Kesemua ruangan yang bertanda dengan * perlu dikunci masuk.
Other information:

Senarai Pegawai Untuk Di hubungi

 

SEKSYEN KHIDMAT PERUNDING (UNIT 1SPEKS)

BIL

NAMA KAKITANGAN

JAWATAN

E-MAIL

NO-TELEFON

1

Tarmizi Bin Tamby Chik

Ketua Penolong Pengarah Kanan W52

tarmizi@anm.gov.my

03-8886 9701

2

Mohd Asri Bin Mat Nun

Ketua Penolong Pengarah  W48

mohdasrimn@anm.gov.my

03-8886 9544

3

Sharlinazura Binti Mohd Salleh

Ketua Penolong Pengarah  W48

sharlinazura@anm.gov.my

03-8886 9546

4

Mohd Farid Bin Mohd Khalid@Ayob

Ketua Penolong Pengarah  W48

farid@anm.gov.my

03-8886 9541

5

Abdul Hakim Bin Ibrahim

Penolong Pengarah Kanan W44

ahakimi@anm.gov.my

03-8886 9539

6

Nor’Kamisah Binti Bunawi

Penolong Pengarah Kanan W44

nkamisah@anm.gov.my

03-8886 9538

7

Mohammed Faizal Bin Md Raji

Penolong Pengarah Kanan W44

faizal.raji@anm.gov.my

03-8886 9540

8

Norhayati Binti Abdul Kadir

Penolong Pengarah Kanan W44

norhayat@anm.gov.my

03-8886 9601

9

Ahmad Firdaus Bin S.Johary

Penolong Pengarah Kanan W44

firdaus.johary@anm.gov.my

03-8886 9610

10

Wan Abdul Aziim Bin Wan Abdul Azib

Penolong Pengarah Kanan W44

aziim.azib@anm.gov.my

03-8886 9610

11

Hafizah Binti Hassan

Penolong Pengarah Kanan W44

hafizah.hassan@anm.gov.my

-

12

Ungku Hasnida Binti Ungku Hashim

Penolong Pengarah Kanan W44

hasnida.hashim@anm.gov.my

03-8886 9609

13

Noor Fariza Binti Saidin

Penolong Pengarah Kanan W44

fariza.saidin@anm.gov.my

-

14

Aizol Amri Bin Abdul Halim Azimi

Penolong Akauntan Kanan W32

aizolamri.halim@anm.gov.my

03-8886 9758

15

Zuraiza Binti Abu Bakar

Penolong Akauntan Kanan W32

zuraiza@anm.gov.my

03-8886 9604

16

Farizan Binti Hashim

Penolong Akauntan Kanan W32

farizan.hashim@anm.gov.my

03-8886 9757

17

Nur Aizat Bin Samsudin

Penolong Akauntan Kanan W32

nuraizat.samsudin@anm.gov.my

03-8886 9762

18

Wan Norhafiza Binti Wan Rosli

Penolong Akauntan Kanan W32

norhafiza.rosli@anm.gov.my

03-8886 9535

19

Sharifah Faizura Binti Syed Abdul Ghani

Penolong Akauntan Kanan W32

faizura.ghani@anm.gov.my

 

 

03-8886 9608

03-8886 9605

 

20

Nur Fashaliyana Binti Abdul Halim

Penolong Akauntan Kanan W32

fashaliyana.halim@anm.gov.my

21

Siti Farhana Binti Kifli

Penolong Akauntan Kanan W32

farhana.kifli@anm.gov.my

22

Nurazila Binti Munawir

Penolong Akauntan Kanan W32

nurazila.munawir@anm.gov.my

23

Rohaida Binti Mamat

Penolong Akauntan Kanan W32

rohaida.mamat@anm.gov.my

24

Farah Zuryati Binti Zulkeply

Penolong Akauntan Kanan W32

farah.zul@anm.gov.my

25

Nurul Akmar Binti Mohd Hashim

Pembantu Akauntan W17

nurul.akmar@anm.gov.my

03-8886 9681

 

 

SEKSYEN KHIDMAT PERUNDING (UNIT TEKNIKAL)

BIL

NAMA KAKITANGAN

JAWATAN

E-MAIL

NO-TELEFON

1

Norita Binti Ariffin

Ketua Penolong Pengarah Kanan F52

norita@anm.gov.my

03-8886 9542

2

Muhammad Azhar Fairuzz Hiloh

Penolong Pengarah Kanan  F44

azhar@anm.gov.my

03-8886 9849

3

Wandi@NurZaurah Binti Mohamad Ramly

Penolong Pengarah Kanan  F44

wandi.ramly@anm.gov.my

03-8886 9607

4

Mohd Shahrizan Bin Anwar Khan

Penolong Pengarah  F41

rizan@anm.gov.my

03-8886 9532

5

Noor Azila Binti Md Nor

Penolong Pengarah  F41

nazila@anm.gov.my

03-8886 9680

6

Abdul Hadi Bin Muda

Penolong Pengarah  F41

adiey81@anm.gov.my

03-8886 9679

7

Hasniza Binti Rasimin

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat F29

hasniza.rasimin@anm.gov.my

03-8886 9678

8

Zuhanaliza Binti Kamaruddin

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat F29

zuhana@anm.gov.my

03-8886 9696

9

Mohd Hazim Izzat Bin Othman

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat F29

hazimizzat.othman@anm.gov.my

03-8886 9692

10

Noorsiah Binti Mohammed

Pembantu Tadbir N17

noorsiah@anm.gov.my

03-8886 9687